Pole Namiotowe Camping

Suchany CAMPING sun Pole namiotowe

To wśród wielu kempingów i pól namiotowych dostępnych we Władysławowie (42-120), czy innych miejscowościach mieszczących się nad rzeką Liswarta- istnieje wyjątkowe miejsce wyróżniające się bardzo ciekawym położeniem. Pole namiotowe i camping nad rzeką Liswarta SUCHANY leży we Władysławowie (Turystyczna 5, 42-120 Władysławów) w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liswarta, dzięki czemu nasi goście mogą nieustannie cieszyć się widokiem na rzekę czy też okoliczne lasy. Posiadamy własne, niezależne dojście do rzeki, które jest wyjątkowo łagodne – jest to istotne szczególnie dla rodzin z dziećmi. Co ważne, nasze pole namiotowe nad rzeką dostępne jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej letniej oferty wypoczynkowej kemping SUCHANY.

Gwarantujemy Państwu
Rezerwacja pole namiotowe: 516 127 288

Nasza kuchnia

Zapraszamy do naszej wygodnej kuchni na polu namiotowym. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do przygotowywania smacznych posiłków i miłych spotkań. W kuchni dostępna jest wspólna lodówka, kanapa, duży blat i deska do krojenia. Posiadamy również patelnię, garnki, sztućce, kubki, talerze oraz przestronny stół. To idealne miejsce, aby cieszyć się wspólnymi posiłkami i spotkaniami z innymi gośćmi.

Nasze sanitariaty

Posiadamy osobne łazienki dla kobiet i mężczyzn. W każdej z nich znajduje się przestronny prysznic, który pozwala na odprężające chwile relaksu po aktywnym dniu na świeżym powietrzu. Wraz z prysznicem, goście mają dostęp do wygodnej toalety (WC), zapewniającej wygodę i higienę. Wszystko to jest uzupełnione o funkcjonalną umywalkę, umożliwiającą codzienną pielęgnację. Dodatkowo, w łazience znajduje się lustro, które ułatwiają sprawdzenie swojego wizerunku.

Rezerwacja pole namiotowe: 516 127 288

Najpopularniejsze udogodnienia

rodzinne parcele

bezpłatny parking

bezpłatne WiFi

łazienki z prysznicami

sprzęt do grillowania

przystań kajakowa​

altanka

las

przyłącze do prądu

rzeka Liswarta

strefa dla palących

WYnajmij domek

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zarezerwuj pokój już teraz